BAHÇELİEVLER PROF.DR.MUAMMER AKSOY CAD (2.CAD)
57.SOKAK (ESKİ 8. SK.) NO : 5/A ÇANKAYA - ANKARA
 RANDEVU TEL : 0.312 - 215 06 19
   
   
   
   


  Etkinlikler

Rüya Tabirleri:

 
YEMEK TARİFLERİ
 
 
 

Burcunuzu seçin, falınızı okuyun

Muneccim.com 'un katkılarıyla


tuanna, çankaya, bahçelievler, bahçelievler güzellik, tırnak, manikür, tırnak bakımı, bahçelievler tırnak bakımı, bahçelievler ağda, pedikür, ağda, ağda salonu, güzellik, bahçelievler ağda salonu, ağda, sir ağda, tüm bacak sir ağda ,

  TÜM BACAK SİR AĞDA
Ürün Adı / Kodu
:
TÜM BACAK SİR AĞDA
Eklendiği Tarih
:
15/12/2010
Ürün Kategorisi
:
AĞDA  /  TÜM BACAK SİR AĞDA
Ürünün Fiyatı
:
25 TL
Kısa Açıklama :
:
İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri sir ağda. Salonumuzda ağda kazan ısıtma cihazları ile, tamamen steril, kartuş, kavanoz ve kalıp ağda şeklinde bölgeye uygun ağda türü kullanılır. Tek kullanımlık sedye örtüsü, tek kullanımlık havlu, tek kullanımlık ağda kağıdı ve temizleme solisyon ve yağı ile yapılmaktadır. Uzman personelimiz tek kullanımlık maske ve eldiven kullanarak tamamen hijyen ortamı sağlamaktadırlar.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Resimler :

Tüylerinizden sir ağda ile kurtulun!

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri sir ağda.

Sir ağda kullanımı epilasyondaki en etkili yöntemlerin başında geliyor. Sir ağda kıl köklerini zayıflatıyor ve düzenli kullanımla kıllardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlıyor. Peki sir ağda nedir? Neden yapılır? Nasıl uygulanmalıdır? Sağlıklı bir yöntem midir? Sir ağda kıl köklerini nasıl zayıflatır?
 
Neden Sir Ağda?
Tüm epilasyon yöntemleri içinde en sağlıklısı sir ağdadır. Diğer yöntemler kıl köklerinin güçlenmesine neden olur ve uzun vadede daha kıllı bir vücut yaratır. Sir ağda kullanan bir kadının kıllarındaki zayıflama nedeniyle epilasyon süresi ve epilasyon sıklığı giderek azalır.

Sir ağdanın avantajları
  • Çok temiz ve hoş görünümlü epilasyon sağlar
  • Klasik ağda gibi şeker içermediği için kıl köklerinin beslenmez ve zayıflatır.
  • Uzun vadede kılların zayıflamasını ve tüylenmenin azalmasının sağlar
  • Uygulama sırasında derinin üst tabakasındaki ölü hücreleri de temizleyerek doğal bir peeling sağlar.
  • Tamamen doğal etken maddelidir. (çam reçinesi)
  • Batık ve kıl dönmesi oluşumunu azaltır.
  • Meme başı, kirpikler ve erkeklerde sakallar dışında her bölgeye uygulanabilir.


Sir ağda nedir?
Sir ağda çam reçinesinden üretilen yapışkan, ısı ile akışkanlık kazanan doğal bir epilasyon ürünüdür.

Sir ağda uygulaması sağlıklı mıdır?
Doğru olarak hijyen kurallarına uyularak uygulandığında %100 sağlıklı bir yöntemdir. Ancak ağda uygulanacak kişinin çam reçinesine alerjisi olması durumunda geçici rahatsızlıklar yaşanabilir.

Kimlere sir ağda uygulanmaz?
Çok yaşlı ve derisi gevşek olan kişilere sir ağda uygulanmamalıdır. Ayrıca, ağda uygulanacak bölgedeki deride güneş yanığı, kesik, çatlak veya deri hastalıkları varsa sir ağda uygulanmamalıdır. Dermatolojik olarak tedavi görenler ve şeker hastalarının sir ağda kullanımı için doktoruna danışması gerekmektedir.

Sir ağda yaptırırken arada bir diğer epilasyon yöntemlerini kullanabilir miyim?
Elbette, diğer epilasyon yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Ancak, sir ağda kullananlara diğer epilasyon yöntemlerini önermemekteyiz. Sir ağda kıl köklerini zayıflattığı için tüylenmeyi azaltır. Ancak, diğer epilasyon ürünlerine dönmeniz sir ağdanın azaltıcı etkisini yok edecektir. Diğer epilasyon yöntemlerini kullanmanız halinde kıl kökleri güçlenmek ve genişlemek için zaman ve fırsat bulacaktır.

Adet döneminde sir ağda yaptırılır mı?
Regl döneminde sir ağda uygulamasının bir sakıncası olmamakla beraber tavsiye edilmemektedir. Regl döneminde kadın vücudunda ödemler oluşabilmektedir. Ve bu dönemde yapılan sir ağda uygulaması daha ağrılı ve sancılı olabilir. Bu nedenle sir ağda uygulamasının regl döneminden 3 gün önce ya da 3 gün sonra yapılması tavsiye edilir.

Sir ağda nereler uygulanır?
Sir ağda kadınlarda meme başı, kirpikler ve erkeklerde sakal dışında her yere uygulanır. En çok uygulanan bölge bacaklardır, ayrıca koltuk altı, yüz, kol, bikini bölgesi ve gövdeye de uygulanır.

Sir ağda ne sıklıkta uygulanır, ne kadar sürer?
Sir ağda ilk başlangıçta 21 günde bir uygulanır. 3 ila 6 seansın ardından bu süre 45 güne çıkar. Düzenli kullanımla tüylenmede azalma ve tüylerin daha cansız ve yavaş çıktığı gözlemlenebilir. Sir ağda seansları ağda yapılacak bölgeye göre 5 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir.

Sir ağdadan sonra duş alınır mı?
Böyle bir gereklilik yoktur. Sir ağda vücutta herhangi bir pislik ya da kirlenme bırakmaz. Sir ağda uygulaması sonrası duş tamamen isteğe bağlıdır, yapılması zorunlu değildir.

Sir ağda gerçekten batığa iyi gelir mi?
Batık derindeki kıl köklerinden çıkan tüyün üst deriyi delememesi ve içeriye doğru büyümesi nedeniyle oluşan bir rahatsızlıktır. Sir ağda batık oluşumunu azaltır. Sir ağda işlemi sırasında üstteki ölü deri hücreleri de tüylerle beraber alınır ve kılların üst deriyi aşamama problemi önlenmiş olur.
Resimleri orjinal boyutlarında görmek için küçük resimlerin üzerini tıklayınız.
Fiyatı : 50 TL
 
Fiyatı : 15 TL
 
Fiyatı : 10 TL
 
Fiyatı : 20 TL
 
Fiyatı : 5 TL
 

ANATOLİA PIRLANTA

KUZU KUZU KOKOREÇ

HALÇE YAPI MALZEMELERİ

AJANS HAKAN

Aktif Ziyaretçi : 2 | Bügün Tekil : 22
TuannaGuzellik.Com
Telif Hakkı 2010-2011 Ajans Hakan'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Toplam Ziyaret : 145625